Kupimy każde auto!
skup samochodów

Wypełnij formularz, a my zaproponujemy cenę.

WYCEŃ AUTO
Kontakt z nami

Skup aut Wrocław, Dolnyśląsk

telefon: 536-44-22-44

Zapraszamy do kontaktu osoby z Wrocławia i całego województwa dolnośląskiego.

Dzięki naszemu skupowi aut we Wrocławiu, sprzedaż swoje auto szybko i sprawnie bez zbędnych formalności.

O nas
  • Jesteśmy legalnie działającą firmą
  • Jesteśmy uczciwi
  • Skupujemy auta za dobre pieniądze
  • Udzielamy korzystnych pożyczek
  • Posiadamy wielu zadowolonych klientów

O naszym skupie

Nasz skup aut to firma posiadająca wieloletnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej. Dzięki naszej wypracowanej szerokiej sieci sprzedaży i dużej liczbie odbiorców jesteśmy w stanie sprzedać samochód w bardzo krótkim czasie przez co możemy obniżyć nasza marże do minimum aby tym samym móc złożyć Państwu bardzo korzystna ofertę. Obecnie we Wrocławiu jesteśmy bezkonkurencyjni pod względem jakości usług i wysokości kwot wypłacanych za Państwa samochody.

Nasz skup aut od wielu lat pomaga klientom z Wrocławia i okolic w sprzedaży samochodów. Dołącz do szerokiego grona zadowolonych klientów i zgłoś się do nas już dziś. Sprawdź ile pieniędzy możesz otrzymać za swój samochód, u nas wycena jest bezpłatna. Jeśli chcesz zobaczyć ile warte jest Twoje auto zapraszamy do skorzystania z formularza kontaktowego dostępnego w dziale SKUP AUT. Nie chcesz czekać? Możesz skorzystać z wyceny telefonicznej, po prostu zadzwoń pod nr 536-44-22-44 i dowiedz się ile warte jest Twoje auto.

Skupujemy auta każdej marki bez względu na stan techniczny czy rok produkcji. Nasz skup aut to gwarancja najwyższej jakości usługi. Bezpieczna transakcja przebiegająca w miłej atmosferze, dojazd do klienta oraz bezpłatne oględziny, które w żaden sposób nie obligują klienta do sprzedaży to właśnie te cechy, które wyróżniają nas spośród wielu konkurencyjnych skupów aut. Jeśli chcesz w szybki i bezproblemowy sposób sprzedać niepotrzebny Ci już samochód skontaktuj się z nami. Nie masz czasu na jeżdżenie po giełdach, wystawianie ogłoszeń, przyjmowanie marudnych klientów lub po prostu cenisz sobie wygodę i profesjonalizm? Dobrze trafiłeś! Zadzwoń do nas lub wypełnij formularz sprzedaży a my zajmiemy się całą sprawą kompleksowo: przyjedziemy do Ciebie, wypłacimy gotówkę od ręki, spiszemy umowę kupna-sprzedaży oraz na Twoje życzenie wypowiemy polisę OC, tak abyś mógł otrzymać jeszcze więcej pieniędzy! Wszelkie formalności załatwiamy na miejscu w dniu zakupu auta. Sprzedając auto samodzielnie musisz uważać na nieuczciwych handlarzy. Umowę kupna-sprzedaży musisz zawsze otrzymać przed wydaniem samochodu, w innym przypadku możesz zostać narażony na poważne niebezpieczeństwo związane z wykroczeniami, których konsekwencje będą naliczane na Twoje konto! W naszym skupie aut zawsze komplet dokumentów do zgłoszenia faktu sprzedaży w wydziale komunikacji otrzymujesz na miejscu, co czyni transakcję bezpieczną i pełni legalną.

Obecnie klient posiada wiele możliwości sprzedaży auta – od wielu mediów aż po giełdy samochodowe. Większą cześć mediów stanowi Internet czyli portale ogłoszeniowe, fora internetowe i aukcje. Sprzedaż samochodu oparta o wyżej wymienione sposoby, często zajmuje dużo czasu i kosztuje nas sporo nerwów. Finalna kwota, o ile w ogóle uda się nam sprzedać samochód, często jest znacznie niższa niż zakładaliśmy na początku – po obsłużeniu kilkunastu lub kilkudziesięciu klientów mamy już zwyczajnie dość i oddajemy samochód po zaniżonej cenie tak aby mieć to już w końcu „z głowy”.

I tu należy zadać sobie pytanie: po co męczyć się i tracić czas skoro mogę zadzwonić do profesjonalisty i poprosić go o pomoc? Skup Aut to obecnie najwygodniejsza i najszybsza metoda na sprzedaż samochodu. Jeśli zależy Ci na czasie nasz mobilny zespół może bardzo szybko dojechać we wskazane miejsce. Wystarczy, że wykonasz do nas telefon lub skontaktujesz się za pomocą formularza skupu. Gwarantujemy wysoki profesjonalizm oględzin i transakcji.

Oprócz skupu aut, udzielamy również pożyczek pod zastaw aut.