Kupimy każde auto!
skup samochodów

Wypełnij formularz, a my zaproponujemy cenę.

WYCEŃ AUTO
Kontakt z nami

Skup aut Wrocław, Dolnyśląsk

telefon: 536-44-22-44

Zapraszamy do kontaktu osoby z Wrocławia i całego województwa dolnośląskiego.

Dzięki naszemu skupowi aut we Wrocławiu, sprzedaż swoje auto szybko i sprawnie bez zbędnych formalności.

Usługi skupu aut
  • Bezpieczeństwo tranzakcji
  • Profesjonalna wycena
  • Szybkość działania
  • Dojazd do klienta
  • Zaufana firma

Jak nie dać się oszukać przy sprzedaży auta?

Sprzedając auto musisz uważać na nieuczciwych handlarzy. Skupem aut często trudnią się osoby nie prowadzące działalności gospodarczej, mówiąc w skrócie handlują „na czarno”. Często są to osoby innej narodowości, mówiące łamaną polszczyzną. Sprzedaż auta takiej osobie już od początku może budzić wątpliwości i niepokój, zwłaszcza gdy posługują się oni zagranicznymi dokumentami tożsamości, których prawdziwość jest nam ciężko zweryfikować. Nie rzadko samochody nabyte przez takie osoby są wykorzystywane do popełnienia wykroczeń i przestępstw. W takich przypadkach zostaniesz wezwany na przesłuchanie na komisariacie Policji w celu wyjaśnienia zaistniałej sytuacji. Umowę kupna-sprzedaży musisz zawsze otrzymać przed wydaniem samochodu, w innym przypadku możesz zostać narażony na poważne niebezpieczeństwo związane z wykroczeniami, których konsekwencje będą naliczane na Twoje konto! Nigdy nie podpisuj umowy sprzedaży w wypadku kiedy nie widzisz osobiście kupującego a jedynie jego dokument tożsamości. Co jeśli zakup jest dokonywany bez wiedzy właściciela dokumentu lub, co gorsza, dokumenty zostały skradzione? W razie jakichkolwiek problemów po zbyciu auta podczas wyjaśnień możesz zostać oskarżony o fałszowanie dokumentów sprzedaży.

U nas zawsze komplet legalnych dokumentów do zgłoszenia sprzedaży w wydziale komunikacji otrzymujesz na miejscu, co czyni transakcję bezpieczną i w pełni legalną. Przy każdej sprzedaży klient otrzymuje od nas wydruk z Centralnej Ewidencji i Informacji Działalności Gospodarczej aby rozwiać wszelkie wątpliwości co wiarygodności naszego skupu aut.

Dlaczego warto korzystać z usług naszej firmy dowiesz się tutaj.

Zatem jeśli chcesz sprzedać samochód szybko, sprawnie i przede wszystkim legalnie skontaktuj się z nami. Skup Aut Wrocław to rzetelna i od lat działająca firma, która pomogła w sprzedaży samochodów już setkom klientów na terenie Wrocławia i całego województwa dolnośląskiego.

Skup aut to doskonała alternatywa dla osób, które cenią swój czas i pieniądze. Jeśli zdecydujesz się na sprzedanie samochodu w naszym skupie będziesz cieszył się gotówką w ciągu paru godzin od wykonania telefonu lub wysłania formularza skupu. Jest to obecnie najszybsza i najbardziej efektywna metoda sprzedaży auta. Ogłoszenia na portalach internetowych potrafią „wisieć” tygodniami bez żadnego odzewu. Skup Aut oferuje konkretną ofertę i bardzo szybką wymianę samochodu na gotówkę! Cenisz swój wolny czas lub po prostu lubisz wygodę i profesjonalizm na najwyższym poziomie? Dobrze trafiłeś! Zaufaj nam i skontaktuj się już dziś! Przekonaj się jak łatwe i przyjemne może być sprzedawanie auta. Bez straty czasu na sprzątanie samochodu, robienie zdjęć, wystawiania ogłoszeń i obsługiwanie marudnych klientów.